KONST / Litografier / Färglitografi 12167044
nr 1216 7044
Maria Boczewska
(f. 1940), Polen
Färglitografi, Signerad, numrerad 178/280. Motivet: 41x51 cm
Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 november 2018
kl 19:23:33
8/11 18:36:36
300 kr
12/11 19:18:33
Maria Boczewska
Läs mer om Maria Boczewska